فروش انجیر خشک
خانه / انجیر خشک / بازار خرید انجیر خشک در ایران

بازار خرید انجیر خشک در ایران

بازار خرید انجیر خشک در ایران، امروزه بسیار گسترش یافته و توانسته است در سبد غذایی بسیاری از خانواده ها برای خود جای باز کند. همچنین این محصول در مقادیر بسیار بالایی به برخی از کشور ها نیز صادر می شود.

خرید مناسب برای هر مشتری یک دغدغه ی مهم و اساسی به شمار می آید.در بازار خشکبار نیز به دلیل تنوع در کیفیت محصولات، تشخیص محصول مرغوب کار دشواری است. در ادامه راهکار هایی برای تشخیص و انتخاب بهتر در هنگام خرید ارائه می شود.

نکات مهم در انتخاب انجیر خشک مرغوب

با مراجعه به بازار خشکبار برای خرید محصولاتی همچون انجیر خشک شده با تنوع بالای این محصول مواجه می شوید که باعث سر درگمی می گردد.
نکان زیر می تواند به شما در خرید بهتر کمک کند:
• در صورتی که انجیر خشک بوی ترشیدگی بدهد از خرید آن اجتناب کنید چرا که قند موجود در آن تخمیر شده و میوه خراب است.
• در صورتی که دم این میوه حالت کشیدگی و رگ رگی داشته باشد، آن محصول دچار آفت شده است و داخل آن نیز تا حدی تخلیه می شود.
• توجه به پوست میوه که حالت کهنگی پیدا نکرده باشد.در صورتی که محل نگه داری نامناسب باشد و یا محصول تازه نباشد این اتفاق رخ می دهد.

بازار خرید انجیر خشک

بازار خرید و فروش انجیر خشک

به دلیل مواد مغذی بسیاری که در انجیر خشک شده موجود می باشد، امروزه بسیاری از خانواده ها توجه به خصوصی به این محصول دارند و سعی می کنند که از آن در برنامه غذایی خود استفاده کنند و جایگزین خوبی برای تنقلات ناسالم باشد. برای خرید این محصول می توان به فروشگاه های خشکبار مراجعه نمود و با مشاهده کیفیت محصول نسبت به خرید آن اقدام کرد.
همچنین امروزه فروش انجیر خشک مقوی از طریق سایت های اینترنتی نیز امکان پذیر می باشد، شما با مراجعه به این مراکز و ثبت سفارش می توانید با تحویل آن درب منزل خریدی راحت و مطمئن داشته باشید.

بازار خرید انجیر خشک

قیمت خرید انجیر خشک در بازار

این محصول براساس رنگ و اندازه ی آن قیمت گذاری می شود. هر چه رنگ میوه به سفیدی نزدیکتر و اندازه ی آن بزرگتر باشد، قیمت محصول بیشتر می شود. همچنین شکفته یا خندان بودن انجیر نیز در قیمت گذاری تاثیر گذار می باشد. البته این فاکتور ها بیشتر بر زیبایی ظاهری میوه می افزاید و نقشی در کیفیت داخلی محصول و سالم بودن آن ندارد.

بازار خرید انجیر خشک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت: منزه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120031540
آدرس کانال: zarindaneh_estahban@
پست الکترونیکی: monazzah540@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب تولید انجیر خشک

قطب تولید انجیر خشک مرغوب

قطب تولید انجیر خشک مرغوب کجاست؟ آیا می خواهید مطالب بیشتری در مورد این موضوع …