فروش انجیر خشک
خانه / انجیر خشک / عرضه و خرید انجیر خشک شده

عرضه و خرید انجیر خشک شده

خرید انجیر خشک شده چگونه میسر است؟ عرضه کنندگان انواع خشکبار،خرید انجیرهای خشک شده را برای مصرف کنندکان نهایی با قیمت هایی مناسب فراهم کرده اند.

خرید انجیر خشک شده

خرید انجیر خشک شده

سالانه چندین تن انجیر توسط کشاورزان در کشور برداشت می شود که بخشی از آن در داخل کشور برای تامین نیاز مردم جامعه به بازار عرضه می شود و برخی برای صادرات روانه ی بازارهای خارجی شده و صادر می شود.

فروش انجیر خشک شده در درجه های کیفی مختلفی صورت گرفته و قیمت آنها با توجه به کیفیت تغییر می کند،البته میزان و حجم عسل نیز در قیمت آن تاثیرگذار است.

صادرات و خرید انجیر خشک شده به کشورهای خارجی تاثیر به سزایی در رونق اقتصادی کشور داشته و می تواند موجب شکوفایی اقتصادی شود.

بسیاری از خریداران انجیر خشک شامل مصرف کنندگان و یا کارخانه داران هستند ک سعی می کنند انجیر را با کیفیت خوب و مرغوب تهیه کرده و برای مصرف شخصی و یا بسته بندی به بازار عرضه کنند.

این انجیرها با داشتن خواص فراوان توانسته افراد زیادی را به خود جذب کند حال اینکه از طعم خوبی نیز برخوردار است.

صادرات انجیر خشک شده

صادرات انجیر خشک شده در انواع ریز و درشت به خارج از کشور از جمله فعالیت های اقتصادی رابج در کشور می باشند.

در این بین بسیاری از شرکت های صادراتی به خرید انجیر خشک پرداخته و با استفاده از بسته بندی های مرغوب به میادین خشکبار کشورهای مختلف صادر می کنند.

این کشورها عبارتند از:

  • چین
  • مالزی
  • سنگاپور
  • کره جنوبی
  • ژاپن
  • فرانسه
  • آلمان
  • لیبی
  • هنگ کنگ

این شرکت های صادراتی مسئولیت تمام و کمال این محصولات را برعهده گرفته و محصولات را با سلامت کامل به مقصد مورد نظر می رسانند.

با وجود صادرات این محصول به کشورهای دیگر شاهد افزایش قیمت انجیر خشک در بازار خواهیم بود.

کیفیت انجیرهای خشک شده صادراتی

خرید انجیر خشک شده

انجیرهای خشک شده متناسب با کشور مورد تقاضا دارای کیفیت های متغیری می باشد برای مثال در صورتی که این انجیرها به آمریکا ارسال شود باید کیفیت آن بسیار بالا باشد در صورتی برای مردمان پاکستان از ارقام کم کیفیت و ضعیف استفاده می کنند زیرا قدرت خرید آنها بسیار کم می باشد.

بنابراین برای صادرات این انجیرها باید شرایط کشور مورد نظر برای انجیرخشک مصرفی شان بررسی شود و با توجه به استاندارهای آن کشور اقدام به صادر کردن این محصول کنید.

زیرا قدرت خرید کشور مقصذ تاثیر به سزایی در میزان فروش این محصول خواهد داشت.

بنابراین هماهنگی با کشور مقصد و همچنین کسب اطلاعات در زمینه کیفیت محصولات مصرفی آن کشور می تواند کمک شایانی به عرضه کنندگان کند چرا که در ارائه محصول پیشنهادی می توانند بسیار حرفه ای عمل کرده و سود خوبی را نصیب خود کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت: منزه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120031540
آدرس کانال: zarindaneh_estahban@
پست الکترونیکی: monazzah540@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب تولید انجیر خشک

قطب تولید انجیر خشک مرغوب

قطب تولید انجیر خشک مرغوب کجاست؟ آیا می خواهید مطالب بیشتری در مورد این موضوع …