فروش انجیر خشک
خانه / انجیر خشک / فروش فوق العاده انجیر خشک در تهران

فروش فوق العاده انجیر خشک در تهران

فروش فوق العاده انجیر خشک در تهران، از طریق نمایندگی های فروش خشکبار در سطح شهر انجام می گیرد. این مراکز با ارائه محصول با کیفیت و قیمتی مناسب به فروش فوق العاده انجیر خشک می پردازند.

خواص انجیرهای خشک شده از نوع تازه ی آن بسیار بیشتر می باشد و می توان گفت هر انجیر خشک به اندازه ی ۴ انجیر تازه خاصیت دارد.

شکل های مختلف مصرف انجیر خشک

همان طور که گفتیم خاصیت انجیر خشک از تازه ی آن بیشتر می باشد و در درمان بسیاری از بیماری ها به شکل های مختلفی به کار می رود.
در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم:
• برای درمان یبوست و تمیز کردن روده ی بزرگ از شربت انجیر استفاده می کردند به این صورت که مقداری انجیر خشک را در آب ولرم خیسانده و شربت آن را میل می کنند.
• برای درمان ناراحتی های سینه مقداری انجیر خشک را در آب جوشانده و جوشانده ی غلیظ آن را مصرف می کنند.
• غرغره جوشانده غلیظ انجیر خشک برای رفع گلودرد استفاده می شود.
• انجیر خشک جوشیده در شیر برای درمان ورم لثه و مخاط دهان مفید است.
• و…

انجیر خشک

طریقه ی نگه داری انجیر خشک شده

برای اینکه میوه ی خشک شما برای مدت زیادی ماندگاری داشته باشد باید در ظرف های درب دار به دور از نفوذ هوا و رطوبت و در جای خشک و خنک نگه داری شود. در اینصورت می توان برای چند ماه آن را تازه نگه داشت و خواص آن از بین نمی رود.

قیمت انجیر خشک در بازار تهران

عواملی همچون رنگ و اندازه انجیر ها و همچنین دهان باز بودن یا بسته بودن آن ها بر روی قیمت بسیار تاثیر گذار است و همین عوامل باعث وجود قیمت های مختلف در فروش این محصول شده است. خریداران می توانند برای آگاهی از قیمت های به روز به سایت های معتبر فروش انجیرهای خشک شده مراجعه و لیست قیمت را از آنان بخواهند. در خرید اینترنتی به دلیل ارتباط مستقیم با تولید کنندگان، قیمتی کمتر از بازار به مشتریان ارائه می شود و امکان ارتباط مستقیم با تامین کنندگان فراهم می آید.

انجیر خشک

فروش انجیر خشک در بازار تهران

فروش این محصول مقوی و پر طرفدار در بسیاری از نمایندگی های پخش آجیل و خشکبار و فروشگاه های معتبر صورت می گیرد. با مراجعه به این فروشگاه ها می توان به صورت حضوری و رویت محصول، خرید مطمئنی را انجام داد. همچنین برای خرید راحت تر و صرفه جویی در زمان امروزه فروشگاه ها و سایت های معتبری در این زمینه فعالیت می کنند که چرخه خرید و دریافت محصول را برای مشتری بسیار آسوده نموده اند.

انجیر خشک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت: منزه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120031540
آدرس کانال: zarindaneh_estahban@
پست الکترونیکی: monazzah540@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب تولید انجیر خشک

قطب تولید انجیر خشک مرغوب

قطب تولید انجیر خشک مرغوب کجاست؟ آیا می خواهید مطالب بیشتری در مورد این موضوع …