فروش انجیر خشک
خانه / انجیر خشک / مراکز پخش انجیر خشک شده

مراکز پخش انجیر خشک شده

مراکز پخش انجیر خشک شده ، با پخش این محصول در بسته بندی های متفاوت و یا به صورت فله در فروشگاه های آجیل و خشکبار کشور، سهم بسزایی در این زمینه دارند.

انجیر سرشار از مواد مغذی و معدنی است و میوه ی آن در تمام فصول سال در دسترس نمی باشد، برای اینکه بتوان از خواص این میوه در تمامی فصول بهره مندشد، بسیاری از کارخانه های تولیدی سعی در خشک کردن این میوه نموده اند و ما در ادامه به شرح آن می پردازیم.

راه های خشک کردن انجیر

خشک کردن یکی از روش های افزایش ماندگاری میوه ها و سبزیجات است. در خشک کردن با از بین بردن آب موجود در میوه ها سعی در افزایش طول عمر آنها داریم.
میوه ها به دو روش
• طبیعی
• صنعتی که با دستگاه خشک کن مواد غذایی صورت می گیرد.
خشک می شوند.
از معایب خشک کردن به روش طبیعی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• آلودگی میوه ها تحت تاثیر خاک، حشرات، باد و باران
• زمان طولانی فرآیند خشک شدن
• نیاز به فضای وسیع
• وجود آب و هوای مناسب

در روش صنعتی از طریق دستگاه های خشک کن، با استفاده از هوای داغ، آب موجود در میوه ها را خشک می کنند و برای حفظ میوه ها، آن ها در تماس با ترکیبات و مشتقات سولفیدی قرار می دهند که این ترکیبات برای افراد مبتلا به آسم و بیماری های تنفسی در صورت مصرف بالا مضر می باشد.

انجیر خشک شده

قیمت انجیر خشک شده در بازار

در حال حاضر با توجه به وجود انواع انجیر خشک متنوع در بازار و قیمت های بسیار متغیر این نوع محصول، مراکز پخش با در نظر گرفتن سلایق گوناگون مصرف کنندگان و توان اقتصادی آنان، سعی بر ارائه ی محصولات برتر با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب دارند. با ارائه ی محصولات در فروشگاه های اینترنتی، خریداران به طور مستقیم با تولیدکنندگان درارتباطند و می توانند قیمت های بهتری را از آن ها دریافت کنند.

انجیر خشک شده

مراکز پخش انجیر خشک شده در بازار

انجیر خشک شده یکی از اصلی ترین محصولات خشکباری در مراکز پخش آجیل و خشکبار محسوب می شود. در بسیاری از مراکز پخش انجیر به طور مستقیم از تولید کننده به بازار عرضه می شود و بنابراین می توان با حذف واسطه ها قیمت و کیفیت بهتری را دریافت نمود. مراکز و دفاتر پخش مرکزی این محصولات در همه نقاط کشور موجودند و امروزه دفاتر پخش آنلاین آماده ارائه محصولات با کیفیت و مناسب به بازار می باشند.

انجیر خشک شده

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت: منزه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120031540
آدرس کانال: zarindaneh_estahban@
پست الکترونیکی: monazzah540@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب تولید انجیر خشک

قطب تولید انجیر خشک مرغوب

قطب تولید انجیر خشک مرغوب کجاست؟ آیا می خواهید مطالب بیشتری در مورد این موضوع …