فروش انجیر خشک
خانه / انجیر خشک / مرکز فروش عمده انجیر خشک شده

مرکز فروش عمده انجیر خشک شده

مرکز فروش عمده انجیر خشک شده ، امروزه با فروش این محصول از طریغ سایت های فروش، بهترین و مناسبترین قیمت و محصول با کیفیت را با صرف کمترین زمان در اختیار خریداران قرار می دهد.
انجیر به عنوان منبع بسیار خوب فیبر، می تواند به عنوان یک میان وعده انرژی زا سهم مفیدی در مصرف روزانه ی ما داشته باشد. مصرف انجیر خشک همچنین در کنار چای و دم نوش می تواند جایگزینی سالم و خوشمزه برای قند باشد.

ویژگی ها و خواص انجیر خشک شده

انجیر از مقوی ترین میوه های پایان فصل تابستان و اوایل پاییز است. این میوه دارای طبع گرمی است و به دلیل سرشار بودن از منابع مغذی همچون کلسیم و آهن برای افرادی که از لحاظ جسمی ضعیف هستند بسیار توصیه شده است.
به دلیل خواص این میوه ی ارزش مند و عدم دسترسی به تازه ی آن در طول سال، انجیر به صورت های مختلف خام، پخته (در کمپوت و مربا) و به صورت خشک شده در تمام فصول سال قابل دسترسی است.

انجیر خشک شده

خشک کردن انجیر و نگه داری صحیح آن

همان طور که گفتیم انجیر سرشار از مواد مغذی است و خشک کردن صحیح آن می تواند مواد مغذی و شیرینی آن را تا ماه ها حفظ نماید. انجیر را به روش های سنتی و خانگی نیز خشک می کنند ولی اگر روش کار را ندانید، میوه ی شما سیاه رنگ و فاسد می شود.
برای خشک کردن این میوه در کارخانه ها و به روش صنعتی، معمولا باستفاده از مواد خشک کننده آب میوه را می گیرند. برای نگه داری صحیح انجیر خشک می توان آن را در ظرف دربسته ای که هوا در آن جریان ندارد نگه داری نمود و یا آن را بسته بندی و فریز کرد.

قیمت فروش انجیر خشک شده در بازار

قیمت انجیر خشک همانند دیگر میوه های خشک شده در بازار دارای نوساناتی می باشد.برای اطلاع از آخرین قیمت ها می توان به فروشگاه های اینترنتی آنلاین مراجعه نموده و لیست قیمت های آن ها مشاهده نمود.
همچنین اگر وقت برای شما مسئله مهمی نباشد می توانید به صورت حضوری به فروشگاه های خشکبار در سطح شهر بروید و از قیمت های آنان مطلع شوید.

انجیر خشک شده

مراکز فروش عمده انجیر خشک شده

جهت خرید عمده انجیر خشک به صورت بسته بندی شده و یا فله می توان به مراکز پخش خشکبار مراجعه نمود. همچنین خرید اینترنتی این محصول نیز از طریق فروشگاه های معتبر و مجاز با مناسبترین قیمت امکانپذیر می باشد.

انجیر خشک شده

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت: منزه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120031540
آدرس کانال: zarindaneh_estahban@
پست الکترونیکی: monazzah540@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب تولید انجیر خشک

قطب تولید انجیر خشک مرغوب

قطب تولید انجیر خشک مرغوب کجاست؟ آیا می خواهید مطالب بیشتری در مورد این موضوع …