فروش انجیر خشک
خانه / انجیر خشک / پخش انواع بسته بندی انجیر خشک

پخش انواع بسته بندی انجیر خشک

پخش انواع بسته بندی انجیر خشک در سراسر کشور صورت میگیرد زیرا این کار باعث ارتقاع بهداشت و دارای جنبه تبلیغاتی و باعث عرضه درتمام فروشگاه های مواد خشکبار و سوپر مارکت ها امکان پذیر است.

بسته بندی انجیر خشک

پخش انواع بسته بندی انجیر خشک

همانطور که میدانیم انجیر خشک جزعی از خشکبار محصوب میشود که در مدل های مختلفی به فروش میرسند.

یکی از این مدل فروش های این جنس به صورت فله ایی یا همان کیلویی میباشد که در تمامی و اکثر فروشگاه ها به این گونه میباشد.

ولی امروزه برای ساده تر کردن و جلو گیری از بروز مشکلاتی که در نوع فروش فله ایی وجود دارد انجیر خشک را به صورت بسته بندی شده در انواع مدل بنرد و وزن خاصی به فروشنده ها اراعه میگردد.

انواع بسته بندی انجیر خشک

برای بسته بندی انجیر خشک باید انواع ان را ند نظر گرفت زیرا هر محصول در یک برند در یک محیط و بسته بندی خاصی نیز باید قرار بگیرد.

همانطور که گفته شد بسته به نوع انجیر بسته بندی ها فرق میکند و باید طبق استاندارد هایی بسته بندی شوند تا به ان ها اسیبی وارد نشود.

بسته بندی ها به شرح زیر میباشند

  • بسته بندی پلاستیکی
  • بسته بندی کارتنی
  • بسته بندی فلزی

استاندارد ها و فواید بسته بندی انجیر خشک

همانطور که قبلا گفته شد بسته بندی این محصولات باعث جمع جوری در کار توضیحاتی اماده بر روی جلد کار نفوذ نکردن رطوبت و میکروب ها به انجیر های خشک و استفاده برند خاص یا تبلیغات.

استاندارد های بسته بندی پلاستیکی باید حتما پلمپ شده باشد تا از نفوذ هر چیزی به داخل بسته جلو گیری شود دارای مهر استاندارد و محل باز کردن بسته یا برش مشخص باشد.

در بسته بندی کارتنی باید حتما از پلاستیک مخصوص بسته بندی استفاده شده و به ثورت دستی پلمپ شده و داخل کارتن قرار داده شده باشد زیرا نفوذ موجودات ریزی به کارتن مانند موریانه امکان پذیر میباشد.

در بسته بندی فلزی حتما باید به طوری باشد که توضیحات مهر استاندارد و از شکل و حجم استانداردی برخوردار باشد زیرا در این نوع بسته بندی حتما باید از درب جدای پلاستیکی و محل برش فلزی استفاده شود تا در مواقع نیاز درب ان را بست.

پخش انواع بسته بندی انجیر خشک

پخش انواع بسته بندی انجیر خشک

وقتی بسته بندی حا شکل بگیرند موقع پخش ان هاست که پخش این دسته بندی ها میتواند به صورت تلفنی شرکتی باشد و حتی میتوان به کمک ویزیتور و بازاریابان این کار را بسیار ساده و محصول را به مراکز فروش برسانید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت: منزه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120031540
آدرس کانال: zarindaneh_estahban@
پست الکترونیکی: monazzah540@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قطب تولید انجیر خشک

قطب تولید انجیر خشک مرغوب

قطب تولید انجیر خشک مرغوب کجاست؟ آیا می خواهید مطالب بیشتری در مورد این موضوع …